دوشنبه, 25 تیر 1397

                                                        برنامه اوقات فراغت کلاس های ورزشی آقایان شهرستان ابرکوه 1397

ردیف

رشته ورزشی

روزهای هفته

ساعت

محل برگزاری

رده سنی

شرکت کنندگان(نفر)

نام مربی

1

فوتبال

زوج

18-19:30

چمن استادیوم

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

علی عمیقی

09137766375

مصیب رستگار

محمدباقرحاتمی

حمزه امید پور

09139518424

2

فوتسال

فرد

9:30-11

سالن فجر

نوجوانان و جوانان

50

علی عمیقی

09137766375

مسئول ثبت نام

مجتبی کیهانی

09137243668

3

فوتسال

فرد

11-12:30

سالن فجر

نونهالان

50

علی عمیقی

09137766375

مسئول ثبت نام

مجتبی کیهانی

09137243668

4

فوتسال

زوج

10:30-12

سالن شهید نعمت اله فلاحزاده(نبادان)

نونهالان

50

علیرضاذوالفقاری

مسئول ثبت نام ابوالفضل برزگر

09901574210

5

فوتسال

زوج

13:30-15

سالن شهید نعمت اله فلاحزاده(نبادان)

نوجوانان

50

علیرضاذوالفقاری

مسئول ثبت نام ابوالفضل برزگر

09901574210

6

والیبال

پنجشنبه

جمعه

13:30-15

11-12:30

سالن فجر

سنین84 به بالا

30

جعفرناصرزاده

مسئول ثبت نام

مسلم امیریان

09139533256

7

هندبال

یکشنبه و

پنج شنبه

18-19:30

سالن کوثر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

 

حمزه امیدپور

09139518424

8

شنا

زوج

16:30-18

استخر سرپوشیده شهید صالحی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

50

ذوالفقار اسلامی

09133521002

9

شنا

زوج

22-23:30

استخر سرپوشیده شهید صالحی

بزرگسالان

30

ذوالفقار اسلامی

09133521002

10

شنا

هر روز

19-20

سانس آزاد استخر سرپوشیده شهید صالحی

بزرگسالان

 

ذوالفقار اسلامی

09133521002

11

شنا

هر روز

20:30-21:30

استخر سرپوشیده شهید صالحی

بزرگسالان

30

ذوالفقار اسلامی

09133521002

12

والیبال

پنجشنبه

جمعه

15-16:30

15-16:30

سالن فجر

سنین83 به پایین

30

جعفرناصرزاده

مسئول ثبت نام

مسلم امیریان

09139533256

13

والیبال

شنبه و دوشنبه

18-19:30

سالن کوثر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

 

امید فرج الهی

09149520343

14

والیبال

فرد

16:30-18

 

سالن فجر

نونهالان

25

محمد بخشنده پور

09175643800

15

والیبال

فرد

18-19:30

سالن فجر

نونهالان

25

محمد بخشنده پور

09175643800

16

والیبال

زوج

16:30-18

سالن فجر

نوجوانان و جوانان

25

محمد بخشنده پور

09175643800

17

والیبال

زوج

18-19:30

سالن فجر

نوجوانان و جوانان

25

محمد بخشنده پور

09175643800

18

کشتی

زوج

19-22

سالن تختی

جوانان

بزرگسالان

30

عبدالرحمن چاکرالحسینی

09133566616

19

کشتی

زوج

18-22

مسجد امام حسین

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

کریم محمدپور

09132545713

20

ژیمناستیک

 

 

سالن اداره کار

روبروی تامین اجتماعی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

20

حقدوست

09178782440

21

ژیمناستیک

فرد

17-18:30

سالن اداره کار

روبروی تامین اجتماعی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

20

علی امیدپور

مسئول ثبت نام

خانم طالبی

09178514064

22

کوهنوردی

جمعه ها

7:30

ارتفاعات کوههای شهرستان ابرکوه

جوانان بزرگسالان

10

احمد عبادی

0913152

23

تنیس روی میز

 

 

خانه پینگ پونگ

نونهالان

نوجوانان

جوانان

 

سیدمصطفوی صحافی

09133589553

24

شطرنج

زوج و فرد

18-19:30

خانه شطرنج

نونهالان و نوجوانان

8

خانم فاتحی

09140721883

25

دفاع شخصی

فرد

18-21

مسجد کوثر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

7

صدری

09139704515

26

اسکیت

فرد

19-22

استادیوم

نونهالان

نوجوانان

جوانان

50

سیدمحمدجواد کبرائی

09139524224

27

تکواندو

زوج

19-20:30

سالن

نونهالان

نوجوانان

جوانان

30

جواداحسان بخش

09178482543

28

کیک بوکسینگ

فرد و زوج

21-22:30

22:30-24

سالن کونگ فو

بزرگسال

7

سیدحسین هدایتی

09134509455

مظاهر درخشنده فر

09133543902

29

کونگ فو

فرد

19-20:30

سالن کونگ فو

نونهالان و نوجوانان

25

جهانگرد

09190617356

30

کونگ فو

زوج

17:30-19

سالن کونگ فو

نونهالان و نوجوانان

25

جهانگرد

09190617356

31

هندبال

زوج

19-20:30

سالن شهید کارگر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

 

حمزه امیدپور

09139518424

32

بدنسازی و پرورش اندام

هر روز

17-24

باشگاه بدنسازی جابر

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

جابر رضائی

09133572475

33

بدنسازی و پرورش اندام

هر روز

17-24

باشگاه بدنسازی المپیک

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

میلاد اکبری

09138557476

34

بدنسازی و پرورش اندام

هر روز

17-24

باشگاه بدنسازی ذوالفقار

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

حسن برزگر

09132544572

35

بدنسازی و پرورش اندام

هر روز

17-24

باشگاه بدنسازی صدرا

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

سیدمحمدجلایی

09132543941

36

بدنسازی و پرورش اندام

هر روز

17-24

باشگاه بدنسازی عرفان

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

احسان رضائی

09132542898

37

پهلوانی و زورخانه ای

هفته

21-23

زورخانه پوریای ولی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

10

کریم حاتمی

09133566502

38

ووشو

زوج

18-19:30

هلال احمر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

20

مهدی زارع زاده

09135123830

39

پهلوانی و زورخانه ای

هفته

21-23

زورخانه حیدرکرار

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

سیدحسین حسینی دوست

09132542368

40

پهلوانی و زورخانه ای

هفته

21-23

زورخانه ساقی کوثر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

شمس سیدحسین حسینی دوست

09132542368

41

پهلوانی و زورخانه ای

فرد

19-21

زورخانه فاتح خیبر

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

سیدحسین حسینی دوست

09132542368

42

پهلوانی و زورخانه ای

زوج

19-21

زورخانه علی بن ابی طالب

نونهالان

نوجوانان

جوانان

100

سیدحسین حسینی دوست

09132542368

43

فوتبال

زوج

18:3021:30

چمن مصنوعی مریم آباد

نونهالان

نوجوانان

جوانان

40

محمدجعفرحسن پور

09133505734

44

فوتسال

زوج

18-19:30

سالن شهدای مهردشت

نونهالان

نوجوانان

جوانان

25

حسین حقدوست

09139546354

45

والیبال

فرد

18:19:30

سالن شهدای مهردشت

نونهالان

نوجوانان

جوانان

25

سیدمحمود مرادی

09132503545

 

46

کشتی

زوج

21-23

سالن حوزه امام خمینی مهردشت

نونهالان

نوجوانان

جوانان

25

سیدرسول پورحسینی

09134522531

47

کونگ فو

زوج

20-22

سالن وحدت اردی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

25

محمدعلی کارگران

09128351566

48

آمادگی جسمانی و ورزش همگانی

زوج

7-8:30

سالن شهدای مهردشت

نونهالان

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

آقای خانی

09133737860

 



    تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group